Siedziska i sofy do przestrzeni biurowych

Recepcja oraz poczekalnia są miejscami, które mają zasadniczy wpływ na to, jak klienci będą postrzegać Twoją firmę. Właśnie dlatego warto zatroszczyć się nie tylko o odpowiednią przestrzeń, ale i wyposażenie. Poza reprezentacyjną ladą recepcyjną, będącą wizytówką firmy, trzeba zapewnić wygodne miejsce do siedzenia, na którym klienci będą mogli spokojnie poczekać na swoją kolej. Ogromna i dekoracyjna lada, bez siedziska dla interesantów będzie wysyłała negatywny przekaz, mówiący o tym, że potrzeby klienta w danym przedsiębiorstwie nie liczą się w ogóle. Ważne jest zatem, aby recepcję i przestrzenie biurowe wyposażyć w wygodne siedziska lub sofy.

Urządzając przestrzenie biurowe trzeba wziąć pod uwagę fakt, że klienci mogą spędzać w nich sporo swojego czasu, czekając na załatwienie sprawy. Dlatego wybór właściwych krzeseł, foteli czy sof jest tutaj wyjątkowo ważny. Zacznijmy od tego, że dobór siedzisk będzie zależał przede wszystkim od metrażu, jakim dysponujemy. W przypadku dużych pomieszczeń możemy swobodnie wybrać komfortowe i dekoracyjne siedzenia, ze sporą liczbą miejsc. Kiedy jednak przestrzeń jest dosyć mała, będziemy musieli trochę się nagimnastykować, żeby dostosować siedziska do panujących warunków. Na szczęście na meblicante.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Siedziska recepcyjne
Pierwszym miejscem, z jakim stykają się Twoi klienci jest recepcja, która spełnia również rolę poczekalni. Warto zatem zadbać o to, aby oferowane siedziska były nie tylko wygodne, ale również estetyczne. Powinny one pasować do wystroju sali recepcyjnej i współgrać z ogólną aranżacją wnętrza. Pamiętajmy o tym, że dobre siedzisko recepcyjne będzie składało się z wysokiej jakości stelaży oraz modułowych systemów, pozwalających swobodnie rozbudowywać ciąg siedzeń. Następnie możemy pomyśleć o designie. Kto powiedział, że siedziska recepcyjne zawsze muszą przyjmować formę nudnych ławek? Bardzo ciekawym wyborem jest siedzisko Snake, które oryginalnie oplata przestrzeń biurową w wężowy sposób, zapewniając przy tym maksimum komfortu. Poprzez zastosowanie łukowych i prostych oparć z dodatkiem puf, rozwiązanie to pozwoli zagospodarować każdą wolną przestrzeń.

Kanapy i fotele w biurze
Jak wspomniano wyżej, przestrzenie biurowe nie muszą być zawsze wyposażane w ławki czy krzesła. O wiele ciekawszą i wygodniejszą propozycją jest wykorzystanie sofy, kanapy lub fotela. Dostępne są w wersjach kilkuosobowych, większych i rogowych, jak również w małych, dwuosobowych czy pojedynczych. Kupując tego rodzaju meble do biura, pamiętajmy, aby wybierać takie, które nie będą się łatwo brudziły oraz zostaną wyposażone w wytrzymałe obicia. Chodzi przecież o to, żeby siedziska te mogły posłużyć nam przez dłuższy okres czasu i jednocześnie były wygodne w użytkowaniu

Kategorie: wyposażenie biurowe,